Inter hostel Liberec - budget accommodation
czech english deutsch polski rusky

Během letních i zimních měsíců můžete navštívit nejoblíbenější cíle turistů v Liberci:

- Botanickou zahradu Liberec - nejstarší botanická zahrada v ČR, ročně ji navštívi až 50 000 návštěvníků. V pavilonech je prezentováno 14 rozličných botanických témat. V Botanické zahradě lze nalézt také pozapomenuté okrasné rostliny, často v překvapivých odrůdách.

- Budovu radnice - novorenessanční radnice na náměstí Dr.E.Beneše je dominantou a symbolem města Liberec. Nejvyšší ze tří věží měří 65 metrů. Interiér radnice je bohatě zdobený.

- Centrum Babylon - zábavní centrum nabízí využití v podobě aquaparku, lunaparku, kuželkárny a lázeňských procedur. Babylonské městečko je místo se spoustou obchůdků a restaurací, které je kompletně zastřešeno, takže se tu dá procházet i v nevlídném počasí.

- DinoPark Liberec - je unikátním zábavním parkem se vzdělávacími prvky, na více než 6 tis m2 ve třech patrech Nákupní galerie Plaza Liberec se můžete vydat na úžasnou cestu do druhohor, při které potkáte přes 70 statických i pohyblivých a ozvučených modelů prehistorických zvířat v životních velikostech.

-IQLandii - moderní science centrum, které spojuje vědu, techniku a zábavu dohromady s možností vidět a účastnit se fyzikálních experimentů, jako je například ohnivé tornádo nebo bouře blesků. Kromě expozice nabízí IQ Landia možnost návštěvy planetária.

- IQpark Liberec - nabízí interaktnivní expozici zaměřenou na návštěvníjy svšech věkových kategorií. K nejzajímavějším exponátům určitě patří vodní hrátky, zrdcadlové bludiště, vodní rotující tunel, bublinárium, či Fakírovo lože.

- Ještěd - televizní vysílač a hotel - se svou výškou 1012 m.n.m. je nejvyšší horou Ještědsko-kozákovského hřbetu. Na vrcholu se nachází známý televizní vysílač; v dolní části vysílače je umísten hotel a restaurace. Na Ještěd vedou lanovky, na svazích je lyžařské středisko.

- oblastní galerii Liberec - lázně - je specializovanou sírkotvornou institucí - muzeum umění. Pečuje o rozsáhlé umělecké sbírky a návštěvníkům nabízí prohlídku tří stálých expozic evropského a českého umění.

- Severočeské muzeum - patří mezi největší muzea v České republice. V přízemí budovy je umístěna expozice přírodovědy Liberecka, která přibližuje živou a neživou přírodu Libereckého kraje.

- Technické muzeum LIberec

- Zoologickou zahradu Liberec - nejstarší zooologická zahrada v České republice; prohlídková trasa má přibližně 1,8 km a nabízí mnoho zajímavých zážitků, pohledů a informací.

 

 


Vítejte na stránkách Inter Hostelu Liberec.
Nabízíme levné a pohodlné ubytování v klidné části Liberce.
V bezprostřední blízkosti Liberecké přehrady a nedaleko centra města.
Přesvědčte se sami.
facebook.jpg
jak nakoupit dash, webdesign Liberec: jezek-web.com
Inter Hostel Liberec v Liberci hodnocenĂ­