Inter hostel Liberec - budget accommodation
czech english deutsch polski rusky

Hotel - INTER hostel Liberec - okolí a aktivity

Krajské město Liberec s více než 100 000 obyvateli leží v liberecké kotlině mezi Ještědským hřbetem a Jizerskými horami. Poloha Liberce umožňuje široké sportovní vyžití, přičemž nejvyužívanějšími jsou lyžařské, turistické a cykloturistické trasy. Dále nabízí toto město možnost bohaté zábavy a kultury.

 

Doporučujeme navštívit:


3500 m (8 min. autem) Home credit arena Liberec - multifunkční areál. Moderní hala s kapacitou až 9000 diváků slouží jako sportovní zařízení a zároveň se stala místem pro pořádání významných kulturních a společenských akcí.
zoo.jpg 850 m (10 min. pěšky) ZOO Liberec- liberecká zoologická zahrada je nejstarší zahradou na historickém území Československa. Vznikla roku 1919. Chová přes 170 druhů zvířat o celkovém počtu 955 jedinců.
bazen.jpg 1500 m (20 min. pěšky)Plavecký bazén Liberec - původně rize sportovní zařízení je cíleně přetvářeno na rekreačně-relaxační areál. Mimo sportovního vyžití při plavání poskytuje široký prostor pro aktivní formy odpočinku. Absolutní novinkou je 150 metrů dlouhý , nerezový tobogan, který je nejdelší "mezi Mnichovem a Moskvou.
ještěd 5600 m (10 min. autem, 35 min. MHD) Sportovní areál Ještěd –  v zimním období slouží tento areál jako lyžařský, v dalších ročních obdobích můžete vystoupat pěšky, na kole nebo lanovkou až na vrchol hory Ještěd, kde můžete navštívit v nadmořské výšce 1012 m.n.m. restaurační a hotelové zařízení.
babylon.jpg 3350 m (40 min.pěšky, 15 min. autem) Centrum Babylon Liberec – největší krytý zábavní a společenský komplex v ČR. Na ploše 30 000 m2 můžete strávit nezapomenutelný den v aquaparku, lunaparku, nákupním městečku, IQparku nebo labyrintu.
boo.jpg 1000 m. (15 min. pěšky) Botanická zahrada – nejstarší botanická zahrada v ČR. Stará se o nejpestřejší soubory exotických rostlin u nás. Ročně ji navštěvuje kolem 100 000 lidí.
zoo1320 900 m (10 min. pěšky) ZOO 1320 - kvalitní stylová restaurace s kapacitou 80 míst. K dispozici je dětský koutek (hraci konzole Playstation 2, TV s dětským programem, stavebnice LEGO, ...), letní terasa v parku u restaurace s dětským hřištěm.


400 m. (3 min. pěšky) restaurant GOOD NESS


Další důležité odkazy:

dpml.jpg Dopravní podnik města Liberec – nabídka tramvajových a autobusových spojů.
jizerky.jpg Portál jizerky.cz– ucelené informace o krásách, zajímavostech a možnostech Jizerských hor.

Půjčovna jízdních kolPůjčovna sportovních a turistických potřebPůjčovna os. automobilů

Vítejte na stránkách Inter Hostelu Liberec.
Nabízíme levné a pohodlné ubytování v klidné části Liberce.
V bezprostřední blízkosti Liberecké přehrady a nedaleko centra města.
Přesvědčte se sami.
facebook.jpg
dash cena, tvorba www str?nek Liberec: jezek-web.com
Inter Hostel Liberec v Liberci hodnocenĂ­